Tutorki

  Alicja Menet

  Alicja Menet

  Pełnomocniczka ds. młodzieży oraz tutorka w Centrum Aktywności Młodzieży, twórczyni oraz koordynatorka programu “ObudźMY Miasto!”. Tegoroczna uczestniczka akcji Masz Głos, w której walczyła o to, by głos Młodych został usłyszany w Krośnie. Alicja podjęła inicjatywę wznowienia działalności Młodzieżowej Rady Miasta, która niebawem rozpocznie swoją działalność w Krośnie. Z wykształcenia jest dyplomowaną doradczynią kariery oraz doradczynią personalną (studia I stopnia). Ukończyła liczne kursy z zakresu zarządzania projektami, tutoringu, czy liderstwa. Prowadzi szkolenia z zakresu metody Design Thinking oraz liczne warsztaty dla młodzieży. Aktualnie rozpoczyna studia II stopnia na kierunku Kognitywistyka w Lublinie.

  Ewelina Jurasz

  Ewelina Jurasz

  Menadżerka, kuratorka, krytyczka sztuki. Absolwentka kulturoznawstwa - UMCS w Lublinie (2012), zarządzania - Politechnika Rzeszowska (2015), XIV Edycji Programu Liderzy PAFW (2018) oraz studiów podyplomowych "Coach i trener - partner w rozwoju" - Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie (2022). Po studiach wróciła na rodzinne Podkarpacie jako specjalistka ds. projektów w Estradzie Rzeszowskiej, koordynatorka Rzeszowskiego Inkubatora Kultury i konsultantka regionalna programu Erasmus+ Młodzież. W latach 2015-2018 była dyrektorką w Miejskim Centrum Kultury w Boguchwale, od 2018 roku jest dyrektorką Biura Wystaw Artystycznych w Krośnie.

  Agata Warywoda

  Agata Warywoda

  Trenerka, bibliotekarka. Absolwentka filologii polskiej - KUL w Lublinie (2010), informacji naukowej i bibliotekoznawstwa - UMCS w Lublinie (2012), Studium Pracy z Grupą i Zespołem (2017) oraz Akademii Trenerów Biznesu (2019) - SWPS w Katowicach. Od ponad dziesięciu lat realizuje działania kulturalno-edukacyjne i  wspiera młodzież oraz młodych dorosłych - pracowała m.in. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania oraz Akademickim Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii w Rzeszowie. Aktualnie zawodowo związana z Krośnieńską Biblioteką Publiczną - jako specjalistka ds. działań edukacyjnych. Współwłaścicielka firmy szkoleniowej Dobrze w Kulturze.

Osoby, które spotkacie w CAM

  Artur Michelis

  Artur Michelis

  Fotograf, Kreator Mody Różnej, Muzyk, Animator. Organizator pokazów mody, potańcówek, wystaw fotograficznych na terenie całej Polski oraz za granicą. Szyje i przerabia ubrania nadając im drugie życie oraz tworzy własne kolekcje. W Centrum Aktywności Młodzieży pełni rolę fotografa i animatora a także prowadzi Wieszakową Wymianę Ubrań. Zaangażowany w wiele różnych działań w Krośnie.

  Hubert Tomoń

  Hubert Tomoń

  Studiował filologię rosyjską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jeden z wolontariuszy organizujących I Marsz Równości w Krośnie. Zaangażowany w działania edukacyjne w Biurze Wystaw Artystycznych.

  Anna Morcinek

  Anna Morcinek

  Edukatorka, animatorka kultury. Z pochodzenia Ślązaczka, większość swojego życia zawodowego związana z Urzędem Miasta w Katowicach. Dwa lata temu rzuciła wszystko i wyjechała w Bieszczady… a trafiła do Krosna. Na co dzień pracuje w dziale programowym w Biurze Wystaw Artystycznych, współpracuje też z wolontariuszami Europejskiego Korpusu Solidarności.

Społeczna Rada Młodzieży

  Osoby członkowskie Społecznej Rady Młodzieży

  Osoby członkowskie Społecznej Rady Młodzieży

  Zespół osób w wieku 13-25 lat, które mieszkają lub uczą się w Krośnie i łączy je chęć działania, marzenia o zmianach oraz pomysły na projekty artystyczne, społeczne i włączające młodych ludzi. Rada współdecyduje o codziennym funkcjonowaniu Centrum - np. dniach i godzinach otwarcia, ofercie działań. 

  Czujesz, że to coś dla Ciebie? Wciąż możesz dołączyć - zgłoś się wysyłając email na adres: ewelina.jurasz@gmail.com.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco?

Wkrótce zaprosimy Cię do zapisania się do naszego newslettera :)

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.